کد خبر:8204
پ
۴bsne86be4f7401jfj3_800C450

«یلدا قشقایی» در شبکه سحر

به گزارش خبرنامه قشقایی ، یلدا قشقایی با رتبه صد کنکور در دانشگاه اصفهان پذیرفته شد و موفق به اخذ مدرک مهندسی کامپیوتر این دانشگاه و پس از آن در سال ۱۳۸۹ فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه تهران شد. نخستین تجربه های بازیگری وی بازی در سریال «سیب ترش» و پس از فیلم […]

به گزارش خبرنامه قشقایی ، یلدا قشقایی با رتبه صد کنکور در دانشگاه اصفهان پذیرفته شد و موفق به اخذ مدرک مهندسی کامپیوتر این دانشگاه و پس از آن در سال ۱۳۸۹ فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه تهران شد.

نخستین تجربه های بازیگری وی بازی در سریال «سیب ترش» و پس از فیلم سینمایی «صورتی» فریدون جیرانی بود. قشقایی از سال ۱۳۸۷ وارد حرفه مستندسازی شد و توانست جایزه «فرامنتی» ایتالیا برای فیلم کوتاه «همین نزدیکی» و جایزه بهترین مستند جشنواره فیلم برلین در سال ۲۰۱۶ را کسب کند.

برنامه «شما و سحر» در مدت زمان ۴۵ دقیقه از کارهای دیگر این بازیگر مثل خروس ، بر سر دو راهی، خداحافظ رفیق ، و تئاتر «مثل من مثل تو» به عنوان آثار برتر یلدا قشقایی نام خواهد برد.

«سیز و سحر» با بخش های دیگری مثل اخبار و تازه های مهم هنری روز ایران و جهان و پیام های مخاطبان آذری ، چهارشنبه ۲۹ آبان ساعت ۱۸:۰۰ به وقت تهران با اجرای رامتین امن گستر و تهیه کنندگی معصومه ظهیر بر روی آنتن کانال آذری شبکه سحر است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید