کد خبر:4349
پ
IMG-20160601-WA0055

گردهمایی بزرگ طایفه دره شوری در شیراز برگزار شد + تصاویر

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،گردهمایی طایفه بزرگ دره شوری در روز چهارشنبه ۱۲ خرداد با اطلاع و دعوت قبلی درگروههای مجازی و با حضور بزرگان و فرهیختگان طایفه برگزار شد. به گزارش خبرنامه قشقایی،گردهمایی طایفه دره شوری با اجرای مجری توانمند آقای تیموری آغاز گریده و در ادامه با اجرای موسیقی توسط دوگروه […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،گردهمایی طایفه بزرگ دره شوری در روز چهارشنبه ۱۲ خرداد با اطلاع و دعوت قبلی درگروههای مجازی و با حضور بزرگان و فرهیختگان طایفه برگزار شد.

به گزارش خبرنامه قشقایی،گردهمایی طایفه دره شوری با اجرای مجری توانمند آقای تیموری آغاز گریده و در ادامه با اجرای موسیقی توسط دوگروه متفاوت،سخنرانی بزرگانی چون جناب حبیبی،امیر امان ا… خان سترگ دره شوری،واحدی پور، دکلمه خوانی توسط نوجوان دلسو حیدری ارجلو،معرفی تور گردشگری قشقایی توسط آقای سلیم پور،تجلیل از خانواده های تعدادی از شهدای طایفه دره شوری و خانواده مرحوم نادری دره شوری،تجلیل از چهارتن از نخبگان دره شوری سرکار خانم دکتر درنا حیدری،دکتر علی سلطانی،دکتر هومان عسگری وجناب یونس احمدی و پذیرایی ویژه خانواده محترم آقای تیموری از حضار انجام گردید.

از نکات حائز اهمیت در این گردهمایی حضور مهمانان ویژه شامل جناب امیر امان الله خان سترگ دره شوری،جناب امرالله یوسفی،جناب دکتر علیمردانی،جانباز سرافراز جناب قرقانی بود. حضور این بزرگان جلوه و اعتبار ویژه ای به این گردهمایی بخشیده بود و باعث شد دست اندرکاران انگیزه بیشتری برای ادامه راه داشته باشند.

همچنین استقبال افراد طایفه دره شوری حاضر در شیراز از این حرکت نشان داد که همه  به این جلسات و گردهمایی ها با دید مثبت نگاه کرده و انتظار ادامه این حرکات با کارایی بیشتر و شناسایی افراد بیشتر طایفه را خواستارند.

کلیدواژه : قشقایی
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • بهمنیار واحدي پور ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ / ۱۰:۰۵ ب.ظ
    0 0

    بنام خدا
    از خبرنامه قشقایی که این گردهمایی را انعکاس دادند سپاسگزارم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید