کد خبر:4688
پ
Androi

نیما ایوبی: روی پای خودم ایستادم،به زودی در تیم ملی امید خواهم بود

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی خبرنامه قشقایی،نیما ایوبی جوان ۱۹ ساله قشقایی است که چندی پیش توانست در تست ورودی تیم فوتبال امید استقلال تهران شرکت کرده و موفق به حضور در این تیم تهرانی گردد.حال خبرنگار خبرنامه قشقایی گفتگویی اختصاصی با این جوان شایسته قشقایی داشته است که در ادامه می توانید آن را مطالعه […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی خبرنامه قشقایی،نیما ایوبی جوان ۱۹ ساله قشقایی است که چندی پیش توانست در تست ورودی تیم فوتبال امید استقلال تهران شرکت کرده و موفق به حضور در این تیم تهرانی گردد.حال خبرنگار خبرنامه قشقایی گفتگویی اختصاصی با این جوان شایسته قشقایی داشته است که در ادامه می توانید آن را مطالعه فرمایید.

*مشخصات فردی*

نیما ایوبی
متولد  ۲۴/۴/۷۶ گچساران
پست: مهاجم
تیم فعلی: امید استقلال
سابقه ی حضور در نفت و گاز گچساران و حافظ شیراز.
*سختی های فراوان کشیدم*
فوتبال را از گچساران و در تیم نفت و گاز گچساران شروع کرده و با سختی های فراوان ادامه دادم. پس از آن به شیراز آمدم، در تست تیم حافظ شرکت کرده قبول شدم.
*دو بار توپ را به دیرک دروازه ی رحمتی کوبیدم تا سامره مجاب شد*
مدتی قبل، از تست تیم امید استقلال با خبر شدم، به تهران رفتم و در مسابقه ی انتخابی که با تیم بزرگسالان استقلال داشتیم دو بار توپ را به دیرک دروازه ی سید مهدی رحمتی کوبیدم تا سامره را مجاب کردم به انتخابم.
*به زودی در تیم ملی امید خواهم بود*
کیفیت بازی هایم بالا است و تلاش میکنم که به عنوان جوان قشقایی در کشور به موفقیت های بسیار برسم. شک نکنید در آینده ی نه چندان دور در تیم ملی امید خواهم بود.
*الگویم علی کریمی است*
اعتقاد دارم یک بازیکن همیشه باید در خدمت تیمش باشد. رنگ پیراهن برایم مهم نیست و در هر تیمی که باشم تمام تلاشم را برای موفقیت آن تیم میکنم. الگویم آقای علی کریمی با قدرت پا به توپ فوق العاده و سابقه ی حضور در تیم بزرگ و معتبری مانند بایرن مونیخ است.
*به آینده ی تیم قشقایی بسیار امیدوارم*
با حمایت های هواداران و آقای نجف پور در این چند سالی که تیم قشقایی تاسیس شده و با این روند، بسیار به آینده ی تیم قشقایی امیدوار هستم و قطعا به زودی این تیم را در سطح اول کشور خواهیم دید.
*روی پای خودم ایستادم*
برای رسیدن به موفقیت روی پای خودم ایستادم و توصیه میکنم جوانان قشقایی همیشه تلاش کنند، پشتکار داشته باشند و اطمینان داشته باشند که خدا هم کمکشان خواهد کرد.
*نمی دانم چطور باید از پدرم تشکر کنم*
پدرم اصلی ترین حامی من بودند و نمیدانم چطور باید از زحمت های فراوان ایشان تشکر کنم. تشکر ویژه میکنم از آقایان محمد حبیبی رئیس امور ورزش نفت و گاز گچساران، احمد رضایی مدیر عامل باشگاه و آقای کشاورز مربی پیشین باشگاه حافظ شیراز و از خدا ممنونم که این چنین افرادی را در مسیر زندگی من قرار داد.

 

خبرنگار: علی عادل فر

AndroidOnlineNewsImage.aspx

photo_2016-07-25_13-13-27 photo_2016-07-25_13-13-35

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید