کد خبر:7341
پ
photo_2017-12-11_21-46-08

نوای یاشیل در جشنواره اقوام

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی خبرنامه قشقایی،افتتاح جشنواره اقوام ایرانی در نمایشگاه بین‌المللی شهرک گلستان با حضور جمعی از مسئولین کشوری و استانی و نمایندگان فرهنگی چند کشور خارجی در نهمین دوره جشنواره اقوام ایرانی عصرگاه روز یکشنبه ۱۹ آذر ۹۶ در نمایشگاه بین‌المللی شهرک گلستان افتتاح گردید. در این مراسم افتتاحیه که با اجرای برنامه […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی خبرنامه قشقایی،افتتاح جشنواره اقوام ایرانی در نمایشگاه بین‌المللی شهرک گلستان با حضور جمعی از مسئولین کشوری و استانی و نمایندگان فرهنگی چند کشور خارجی در نهمین دوره جشنواره اقوام ایرانی عصرگاه روز یکشنبه ۱۹ آذر ۹۶ در نمایشگاه بین‌المللی شهرک گلستان افتتاح گردید.

در این مراسم افتتاحیه که با اجرای برنامه های متنوع از سوی گروه های فرهنگی و هنری اقوام ایرانی بود ،گروه سرود یاشیل قشقایی با اجرای ۲ آهنگ ملی و وطنی خوش درخشید و مورد توجه و تشویق مدعوین حاضر در مراسم قرار گرفت .

گفتنی است این جشنواره تا ۲۳ آذر ۹۶ دایر میباشد و طی آن اقوام مختلف کشور ضمن معرفی فرهنگ آداب و نوع پوشش خود، سوغات و صنایع دستی مربوط به قوم خود را به معرض دید علاقمندان بازدید کننده قرار خواهند داد.
تلاش متولیان اداره و مؤسسات امور مربوط به عشایر ،حضور گسترده قوم قشقایی و فعالان عرصه گردشگری از دیگر موارد قابل ذکر در این مراسم بود.

کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید