کد خبر:7156
پ
IMG-20170829-WA0002

فوتبال دسته دوم / قشقایی شیراز صدر جدول را از دست داد

به گزارش پایگاه خبری،تحلیل خبرنامه قشقایی،تیم قشقایی شیراز در مسابقات فوتبال دسته دوم کشور با تساوی برابر مقاومت تهران فرصت صدرنشینی را از دست داد. به گزارش خبرنامه قشقایی و به نقل از ایرنا این بازی که از هفته پنجم گروه یک این مسابقات عصر پنجشنبه در ورزشگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز برگزار شد […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیل خبرنامه قشقایی،تیم قشقایی شیراز در مسابقات فوتبال دسته دوم کشور با تساوی برابر مقاومت تهران فرصت صدرنشینی را از دست داد.
به گزارش خبرنامه قشقایی و به نقل از ایرنا این بازی که از هفته پنجم گروه یک این مسابقات عصر پنجشنبه در ورزشگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز برگزار شد تیم قشقایی با نتیجه ۲ بر ۲ متوقف شد.
تیم قشقایی نتوانست در این دیدار از فرصت میزبانی استفاده کند و در حالی که تا دقیقه ۹۰ با نتیجه ۲ بر یک از حریف خود عقب بود با زدن گل مساوی از شکست گریخت.
تیم میزبان در دقیقه ۷۰ با اخراج علی عرب ۱۰ نفره شد و توانست در دقایق ۵۵ و ۹۰ به ترتیب توسط وحید رضایی و مصطفی رحمانی دروازه تیم مقاومت تهران را باز کند.
با پایان هفته پنجم تیم کارون اروند خرمشهر با ۱۲ امتیاز در صدر این گروه قرار دارد ، تیم قشقایی با هشت امتیاز چهارم است و تیم مقاومت تهران هم با ۶ امتیاز هفتم است.
در مسابقات فوتبال دسته دوم کشور ۳۳ تیم شرکت داردند و در سه گروه ۱۱ تیمی به صورت دوره ای با هم بازی می کنند.
کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید