کد خبر:5642
پ
%d8%b9%d9%84%db%8c%d8%a7%d8%b3%d8%af%db%8c

علی اسدی: بعد از بازی با پرسپولیس از نظر روحی اشباع شدیم/ هواداران قشقایی بی نظیرند

علی اسدی، گلر محبوب قشقایی ها در مورد شرایط این تیم در بازی های گذشته گفت: بعد از بازی با پرسپولیس از نظر روحی و بدنی اشباع شدیم و خستگی و مصدومیت باعث شد نتوانیم نتایج خوبی بگیریم.متاسفانه بدشانسی رهایمان نمی کند و ضمن گل نکردن موقعیت هایمان،راحت گل می خوریم. به گزارش خبرنامه قشقایی […]

علی اسدی، گلر محبوب قشقایی ها در مورد شرایط این تیم در بازی های گذشته گفت: بعد از بازی با پرسپولیس از نظر روحی و بدنی اشباع شدیم و خستگی و مصدومیت باعث شد نتوانیم نتایج خوبی بگیریم.متاسفانه بدشانسی رهایمان نمی کند و ضمن گل نکردن موقعیت هایمان،راحت گل می خوریم.

%d8%b9%d9%84%db%8c%d8%a7%d8%b3%d8%af%db%8c

به گزارش خبرنامه قشقایی و به نقل از فرتاک ورزشی، اسدی در مورد بازی هفته قبلشان برابر سپهر نقش جهان افزود:موقعیت های زیادی را خراب کردیم و روی دو اتفاق گل خوردیم و واقعا مستحق باخت نبودیم.

وی در مورد کادر فنی و مدیریتی قشقایی گفت:کادر فنی احتیاجی به معرفی ندارد و هر کدام در روزهای سخت امتحان خود را پس داده اند و با تمام وجود در حال تلاشند.

همچنین تشکر ویژه ای می کنم از آقای نجف پور مدیرعامل محترم که در حد توانشان تلاش می کنند تا تیم روزهای سخت خود را پشت سر بگذارد.

اسدی در مورد جایگاه قشقایی در پایان فصل افزود:بدون شک این روزها هم تمام خواهد شد و با تلاش و توکل بازیکنان و حمایت هوادارانمان روزهای خوبی را در پیش داریم.کارمان برای صعود از این مرحله بسیار سخت است اما بازیکنان تیم نشان داده اند که مرد روزهای سختند و امیدوار به صعود هستیم.

وی همچنین در مورد بازی شنبه مقابل شهباز نوژان البرز گفت:این بازی می تواند برای ما شروع جدیدی باشد تا با قدرت به جدول برگردیم و قطعا به تمام توان به دنبال کسب۳امتیاز هستیم.

اسدی گلر شیرازی قشقایی در آخر ضمن تشکر از هواداران که در همه حال از آنها حمایت می کنند گفت:در دوران بازیگری در تیمهای مختلف،هیج جا هوادارانی با این شور و غیرت ندیدم و مدیونشان هستیم و به عشق آنها با تمام وجود تلاش می کنیم و امیدوارم در آخر فصل باعث سربلندی هواداران شویم.

قابل ذکر است علی اسدی گلر قشقایی فوتبال خود را با ولیعصر شیراز آغاز کرد و پس از آن سابقه حضور در تیمهای فجرسپاسی؛پیام مخابرات،شهرداری یاسوج،دیهیم اهواز و کارای شیراز را در کارنامه خود دارد.

خبرنگار:حسین محمدی

کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید