کد خبر:6095
پ
img_6352

طنین نغمه گروه یاشیل با فرهیختگان،بر فراز کوه دراک

به گزارش خبرنامه قشقایی،همزمان با هفده دی ماه سالروز در گذشت دلاور مرد عرصه ورزش جهان پهلوان تختی ، جمعی از خانواده ها ی قشقایی ، همراه با گروه سرود کودکان یا شیل در هوای مطبوع زمستانی مسافتی از کوه دراک  راطی کردند و در دامنه ان با نوازندگی نازیلا بابایی به  خوانندگی پرداختند. در […]

به گزارش خبرنامه قشقایی،همزمان با هفده دی ماه سالروز در گذشت دلاور مرد عرصه ورزش جهان پهلوان تختی ، جمعی از خانواده ها ی قشقایی ، همراه با گروه سرود کودکان یا شیل در هوای مطبوع زمستانی مسافتی از کوه دراک  راطی کردند و در دامنه ان با نوازندگی نازیلا بابایی به  خوانندگی پرداختند.

در این برنامه مفرح که چهر هایی همچون دکتر اکبری ، دکتر قاعدی، مهندس حیدری ، مهندس شمشیری ،اقای تیموری،جمعیت جوانان قشقایی و جمعی از جوانان فرهنگی ایل حضور داشتند ، گروه سرود یاشیل قشقایی اهنگ زیبایی را دروصف شهدای گرانقدر مدافعین حرم را که چند صباحی است ، تمرین می کنند اجرا کردند که مورد ترغیب حاضرین قرار گرفت ، مهندس حیدری هم درخصوص اهمیت کوه نوردی و ایجاد  نشاط و شادابی در اثر ورزش نمودن ، مطالبی بیان کرد.

در پایان مقرر شد این برنامه با اعلام قبلی سرپرست گروه خانم کاظمی بصورت هفتگی یا دوهفته ای در دامنه کوه مفرح دراک با خیل مشتاقان برگزار گردد.

گزارش تصویری این گردهمایی را در ادامه میتوانید مشاهده فرمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید