کد خبر:2298
پ
۸۱۸۲۱۷۷۴-۷۰۲۷۲۲۳۷

برنامه هفته سوم و چهارم لیگ دسته سوم فوتبال کشور

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته سوم تا پنجم لیگ دسته سوم فوتبال کشور را اعلام کرد. برنامه مسابقات فوق به شرح زیر است: هفته سوم – یکشنبه۱۷ آبان ۹۴ پیروزی گرمسار- استقلال میاندرود-ساعت۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی گرمسار شهرداری قوچان- شیرین فراز آق قلا-ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه آزادی قوچان […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته سوم تا پنجم لیگ دسته سوم فوتبال کشور را اعلام کرد.
برنامه مسابقات فوق به شرح زیر است:
هفته سوم – یکشنبه۱۷ آبان ۹۴
پیروزی گرمسار- استقلال میاندرود-ساعت۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی گرمسار
شهرداری قوچان- شیرین فراز آق قلا-ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه آزادی قوچان
مقاومت نوین ساری- غدیر همای قم-ساعت۱۴:۳۰- ورزشگاه شهداء ساری
مهیا محراب سوادکوه- عمران شهرداری ساری -ساعت ۱۴:۳۰ -ورزشگاه وطنی قائمشهر
استقلال قائمشهر- شهرداری لاهیجان- ساعت۱۴:۳۰-ورزشگاه شهداء بالا لموک قائمشهر
تهران مبدل- کیمیا فرآیند تهران-ساعت  ۱۴:۳۰ –ورزشگاه کشوری تهران
پرواز زنجان- شهداء بابلسر-ساعت۱۴:۳۰ -ورزشگاه۱۵ خرداد زنجان
آبیدر سنندج- پرسپولیس دره شهر-ساعت۱۴:۳۰ -ورزشگاه ملک نیا سنندج کردستان
استقلال جنوب تهران- ایستک مریوان-ساعت۱۴:۳۰-ورزشگاه اتکا تهران
شهرداری بناب- آبی پوشان گیلانغرب-ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی بناب
آلومینیوم  نوین اراک- ابوذر باشت-ساعت۱۴:۳۰- ورزشگاه امام خمینی اراک
بهزیستی خرم آباد- صفاهان اصفهان-ساعت۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی خرم آباد
استقامت یزد- مس نوین کرمان-ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه پاک نژاد یزد
استقلال ملا ثانی- شهرداری فیرورق خوی-ساعت۱۴:۴۵-ورزشگاه شهدا ملاثانی
دوشنبه۱۸ آبان ۹۴
رهگستران لنگرود- پدیده تات تاکستان -ساعت۱۴:۳۰- ورزشگاه شهداء لنگرود
چوکای تالش- شهرداری رودسر-ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه پوریای ولی تالش
شهرداری مهاباد- شهرداری همدان-ساعت۱۴:۳۰- ورزشگاه آزادی مهاباد
امید پیروزی نجف آباد-هلال احمر ساوه -ساعت ۱۴:۳۰-ورزشگاه آزادی نجف آباد
جنوب سوسنگرد – شاهین ماهشهر ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی سوسنگرد
استقلال شوشتر- اتحاد الشتر ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی شوشتر
سنگ آهن بافق- خلیج فارس خونسرخ ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی سنگ آهن بافق یزد
شهرداری  بادرود- قشقایی شیراز ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید فیروزی بادروداصفهان
ایثار جیرفت- اداره ورزش سراوان ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی جیرفت کرمان
پارسه شیراز- هلال احمر کیش ۱۴:۳۰ – ورزشگاه بعثت شیراز
پترو شیمی جم خورموج- پارسه هیلساد بختیاری ۱۴:۴۵ ورزشگاه تختی خورموج بوشهر
هفته چهارم- یکشنبه ۲۴ آبان ۹۴
کاوه پارسا ورامین- فجر میثاق کرج ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی ورامین تهران
عمران شهرداری ساری- شهرداری قوچان ۱۴:۱۵ – ورزشگاه  شهداء ساری
شیرین فراز آق قلا- مقاومت نوین ساری ۱۴:۱۵ – ورزشگاه آزادی گرگان
استقلال میاندرود- مهیا محراب سوادکوه ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهداء شهر سورک ساری
شهرداری رودسر- پدیده تات تاکستان ۱۴:۱۵ – ورزشگاه اختصاصی شهرداری رودسر
کیمیا فرآیند تهران- پرواز زنجان ۱۴:۱۵ – ورزشگاه سهند تهران
استقلال قائمشهر- رهگستران لنگرود ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهداء بالا لموک قائمشهر
شهرداری لاهیجان- تهران مبدل ۱۴:۱۵ – ورزشگاه تختی لاهیجان  گیلان
شهداء بابلسر- پارس تهران ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید علیزاده بابلسر
شهرداری همدان- آبیدر سنندج ۱۴:۱۵ – ورزشگاه حاج بابایی مریانج همدان
ایستک مریوان- استقلال ملا ثانی۴:۱۵ – ورزشگاه زاگرس مریوان کردستان
استقلال جنوب تهران- شهرداری بناب ۱۴:۱۵- ورزشگاه اتکاء تهران
بهره برداری مترو- شهرداری مهاباد ۱۴:۱۵ – ورزشگاه هویزه تهران
پرسپولیس دره شهر – آبی پوشان گیلانغرب۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید کولیوند دره شهرایلام
صفاهان اصفهان- استقلال شوشتر ۱۴:۳۰ ورزشگاه تختی اصفهان
قشقایی شیراز- استقامت یزد ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی برق شیراز
هلال احمر کیش- خلیج فارس خونسرخ ۱۴:۳۰- ورزشگاه المپیک کیش
دوشنبه ۲۵ ابان ۹۴
اداره ورزش سراوان-پارسه شیراز۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید حسین بر سراوان سیستان و بلوچستان
شاهین ماهشهر- بهزیستی خرم آباد۱۴:۳۰ -ورزشگاه شهداء ماهشهرخوزستان
اتحاد الشتر- آلیومینیوم نوین اراک۱۴:۳۰-ورزشگاه خلیل ارکیا الشتر لرستان
ابوذر باشت- پارسه هلیساد بختیاری۱۴:۳۰ ورزشگاه تختی باشت کهکیلویه و بویر احمد
امید پیروزی نجف آباد- پترو شیمی جم خورموج۱۴:۳۰ آزادی نجف آباد
هلال احمر ساوه- جنوب سوسنگرد ۱۴:۳۰ – ورزشگاه چمران ساوه
شهرداری بادرود – سنگ آهن بافق ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید فیروزی بادرود اصفهان
فجر شهرضا- ایثار جیرفت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی شهرضا اصفهان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید