کد خبر:5048
پ
۲۹۴۰۷۳

برنامه هفته سوم و چهارم لیگ دسته دوم اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی خبرنامه قشقایی،برنامه هفته سوم و چهارم لیگ دسته دوم کشور توسط سازمان لیگ اعلام شد : برنامه هفته سوم   گروه اول    یکشنبه    ۹۵/۶/۲۸ قشقایی شیراز-  کیمیا فرایند تهران            ۱۶:۳۰   زاگرس یاسوج – شهرداری اراک                 ۱۶:۳۰ فولاد نوین اهواز – […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی خبرنامه قشقایی،برنامه هفته سوم و چهارم لیگ دسته دوم کشور توسط سازمان لیگ اعلام شد :

برنامه هفته سوم

 

گروه اول

 

 یکشنبه    ۹۵/۶/۲۸

قشقایی شیراز-  کیمیا فرایند تهران            ۱۶:۳۰

 

زاگرس یاسوج – شهرداری اراک                 ۱۶:۳۰
فولاد نوین اهواز – شهر باران تهران            ۱۷:۰۰
شهباز نوژان البرز – بعثت کرمانشاه         ۱۶:۴۵
اروند خرمشهر –  نفت امیدیه                   ۱۷:۰۰
گیتی پسند اصفهان – برق جدید فارس    ۱۶:۳۰

 

نفت وگاز گچساران در این هفته  استراحت  دارد.

 گروه دوم

شهید کریمی جویبار-شهرداری فومن     ۹۵/۶/۲۷        ۱۶:۱۵

 

نفت نوین آبادان-شهرداری بندرعباس      ۹۵/۶/۲۸        ۱۷

شهرداری ارومیه-شهرداری کاشان        ۹۵/۶/۲۸         ۱۶:۴۵

 

استقلال ابی ب تهران-داماش رشت   ۹۵/۶/۲۸          ۱۶:۳۰

 

آبی پوشان اردبیل-بادران نوین تهران   ۹۵/۶/۲۸            ۱۶:۴۵

 

ماهان شوشتر-شهرداری ماهشهر      ۹۵/۶/۲۸          ۱۷

 

 

 گروه سوم   

یکشنبه    ۹۵/۶/۲۸

 

شهرداری بوشهر-کارا شیراز                         ۱۸

 

هف سمنان-نیروی زمینی تهران              ۱۶:۳۰

 

آلومینوم هرمزگان-سردار بوکان                 ۱۶:۱۵

 

پاس همدان-شهرداری تبریز                     ۱۶:۴۵

 

کاسپین قزوین-شهرداری همدان              ۱۶:۴۵

 

شاهین ماهشهر-شاهین توسعه کیش         ۱۷

 

 

برنامه هفته چهارم :

 

گروه اول

شنبه    ۹۵/۷/۳

 

 

نفت وگاز گچساران – فولاد نوین اهواز     ۱۵:۱۵
کیمیا فرایند تهران – اروند خرمشهر         ۱۵:۳۰
بعثت کرمانشاه – زاگرس یاسوج            ۱۵:۴۵
نفت امیدیه – گیتی پسند اصفهان         ۱۵:۴۵
برق جدید فارس – شهباز نوژان البرز     ۱۵:۱۵

شهر باران تهران -قشقایی شیراز     ۱۵:۳۰

 

شهرداری اراک در این هفته استراحت دارد.

 

 

گروه دوم

شنبه    ۹۵/۷/۳

 

نفت نوین آبادان-شهید کریمی جویبار                 ۱۵:۴۵

 

شهرداری کاشان-شهرداری فومن                      ۱۵:۱۵

 

شهرداری بندرعباس-استقلال آبی ب تهران          ۱۵:۱۵

 

بادران نوین تهران-شهرداری ارومیه                      ۱۵:۱۵

 

داماش رشت-ماهان شوشتر                            ۱۵:۱۵

 

شهرداری ماهشهر-آبی پوشان اردبیل                 ۱۵:۴۵

 

 

گروه سوم :

 

شنبه    ۹۵/۷/۳

هف سمنان-شهرداری بوشهر                ۱۵:۱۵

 

سردار بوکان-کارا شیراز                          ۱۵:۳۰

 

نیروی زمینی تهران-پاس همدان              ۱۵:۱۵

 

شهرداری همدان-آلومینوم هرمزگان         ۱۵:۳۰

 

شهرداری تبریز-شاهین ماهشهر             ۱۵:۳۰

 

شاهین توسعه کیش-کاسپین قزوین       ۱۵:۱۵

 

کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید